שלום וברוכים הבאים!

 

אני תמר, דיאטנית קלינית וספורט. אמא של עילי, אורי ואדר, נשואה לאביב, שחיינית ורצה חובבת, אוספת חוויות כמו מרתונים במקומות מעניינים, משחים בחופים יפים, וגם אתגרים קצת משוגעים (100 פעמים 100 מטר חתירה... למשל)

לצד העיסוק בתזונה, ספורט עניין אותי מאז ומעולם, ככה זה כשגדלים בבית בו כולם יודעים בעל פה מי מחזיק בשיאי אתלטיקה, שחיה ואופניים עוד מתחילת המאה הקודמת.

 

כספורטאית, העניין בתזונה מלווה אותי הרבה שנים:

למה רץ מרתון נפגש ב"קיר" במרחקים ארוכים?

איך שחיין מתדלק במשחה של 25 ק"מ ללא כאבי בטן?

מה טורף ספרינטר לארוחת בוקר?

וגם... איך השכן שלי יכול להוריד כמה ק"ג מהמשקל ולשמור על מסת השריר שלו?

איך אוכל לעזור לספורטאית להשיג סוף סוף את היעדים שהציבה לה דרך תזונה נכונה?

 

אני לא "בלבוסטע" והזמן אותו אני מקדישה למטבח מועט. אולם, כשחיים בבית שלושה ספורטאים, העניין דורש הרבה יצירתיות, מה שגרם לי להבין שבצלחת או בכריך אין רק קלוריות, חלבונים או פחמימות, אלא אוכל ממש. אוכל שצריך להיות כייפי, מרגש ושמח :-)

 

כאן תוכלו למצוא, בין הכתבות והמחקרים, גם מתכונים כיפיים, שמתאימים לאנשים שרוצים לסגל לעצמם ולמשפחתם אורח חיים ספורטיבי ובריא. אתם יכולים להציע רעיונות, לשלוח מתכונים וצילומים של ארוחות שוות ובריאות, אשמח לשתף כאן תכנים מתאימים. 

 

אני מזמינה אתכם, ספורטאים מקצועיים וחובבים, הורים שרוצים לעשות שינוי במטבח הביתי, אתם, שמסתובבים בסופר ולא כל כך יודעים מה נכון לבחור, איך מסתכלים על ערכים תזונתיים של מוצר, מה לאכול לפני תחרות או במהלך אימון.

למעשה, אני מזמינה את כל מי שרוצה לעשות שינוי, להדגיש ולחדד את הידע וליישם על היום-יום על מנת לחיות בריא יותר, ליצור עמי קשר :-)

 

יומעולה!

 

תמר

מי אני
Follow Me
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
פוסטים אחרונים

המומלצים שלי

תגיות